Amazon Dropshipping Danışmanlığı

amazon-dropshipping-egitimi.jpg

DANIŞMANLIK TANIMI

 

Amazon Dropshipping Danışmanlık hizmeti size sunulan özel bir danışmanlık hizmetidir. Ders müfredatı tamamen sizin müsaitlik durumunuza göre düzenlenir ve sizinle iletişim halinde kalınarak sizler için uygun olan zaman dilimlerinde eğitimler online ve uygulamalı olarak gerçekleştirilir.

 

Ayrıca sizler hiç bir şeye dokunmadan ve ne yapacağınızı bilmek zorunda kalmadan sadece eğitimleri izleyerek kendinizi geliştirebileceksiniz. Eğitim esnasında her detay ve her konu üzerinden defalarca geçilerek sizin daha iyi anlamanıza olanak sağlanacak. İstediğiniz soruları bizzat sorarak cevap alabileceksiniz.

 

AMZ Danışmanlık çözüm ortağınız olarak bizler, uluslararası e-ticaret platformlarında en etkili ve uzun vadeli ticaret yapmanın tüm ayrıntılarını sizlere paylaşacağız, bu sayede ürün yatırımı yapmadan sadece satmak istediğiniz ürünlerin analizini çıkartarak stoksuz bir ticaret platformu oluşturmuş olacaksınız.

 

Dropshipping olarak adlandırılan stoksuz satış sistemi, aslında Amazon pazarları üzerinde oldukça sıkıntılı bir ticaret modelidir. Bunun başlıca sebeplerinden biri ise daha hesap açılma esnasında yapılan hatalardan dolayı satıcı hesaplarının Amazon tarafından incelenmek üzere askıya alınmasıdır. Buna Amazon terimleri ile Satıcı Hesap Suspend’i denmektedir.

 

En çok karşılaşılan bir sebebi ise, ürünlerin envanterinize bazı programlar kullanılarak gelişi güzel listelenmesidir. Uzun ömürlü bir Dropshipping hesabı için bu çok yanlış yapılan bir harekettir.

 

Bu tür otomatik tarama yapan programlar ile yapılan ürün listelemeleri genelde çok uzun ömürlü olmaz ve hesabınızın Suspend olmasına yol açabilir. En bariz bilineni ise, ürünlerim marka ayrımlarının güvenilecek kadar detaylı yapılamamasıdır. Çünkü programlar her ne kadar marka tescil taraması yapsa da, mutlaka %30-40 oranında markalı ürünü otomatik olarak envanterinize eklemektedir.

 

Bu durumda da siz satıcılar envanterinizde bulunan tüm ürünler için tek, tek marka tescil araştırması yapmak zorundasınız, aksi halde 3 Asın denilen politika ihlali yada marka sahibinin şikayeti sonucunda kısa zamanda hesabınızın kapanması söz konusu olabilir.

 

Amazon platformlarında uzun vadeli bir Dropshipping satış modeli düşünürseniz, taki hesabınızın açılış esnasından başlayarak her ayrıntıya dikkat ederek ilerlemelisiniz. Buda yeni başlayan bir Amazon satıcısı için çok zor bir durumdur, çünkü yeni satıcılar karşılarına çıkacak hataları aşamayabilir yada nelerle karşılaşacakları konusunda tecrübe sahibi olamayabilir.

72-721156_handshake-png-icon-meet-and-gr
72-721156_handshake-png-icon-meet-and-gr